Hakkımızda

Kayra, güvenli ve istikrarlı çalışma sistemi ile sürekli müşteri memnuniyeti garantisi veren çözüm ortağınızdır.

2004 yılında çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz.
2004 yılında kurulan şirketimiz ev dışı tüketim ürünleri sektörüne oldukça hızlı bir giriş ile dünya ve ülkemizin devi Diversey (eski adıyla Johnson Diversey) ile yaptığı iş ortaklığı ile pazara girmiştir.
Ülkemizde son yılllarda artan bir ivme ile gelişme gösteren ev dışı tüketim ürünleri sektöründe, paralel bir grafik çizen Kayra Dağıtım ve Pazarlama kendini yenileyerek, geliştirerek portföyünü daima kaliteli ve güçlü tutma politikası ile yine bir dünya devi olan 3M ile 2008 yılı ilk aylarında iş ortaklığına imza atmıştır.
Kayra, insan yatırımına önem vererek, eğitim ve bilgi düzeyi yüksek çalışanları, güçlü iş ortakları, sonuç odaklı çalışma anlayışı, güvenli istikrarlı çalışma sistemi ile 'Sürekli Müşteri Memnuniyeti' garantisi veren çözüm ortağınızdır.

Türkiye'nin EDK sektöründeki en iyi tedarik organizasyonlarından biri olduğunun farkındalığıyla, bütün güç rezervlerini başarıya endeksleyen Kayra 'İnsan ve Sistem' arasında kurulan ideal dengenin, başarıyı garantileyen stratejik bir sentez olduğu anlayışıyla hareket etmektedir. Köklü kurum kültüründen etik değerlere bağlılığı çağdaş bir platformda yürüttüğe satış ve pazarlama faaliyetleri, 'Toplam Kalite Anlayışı' ve Mutlak Müşteri Memnuniyeti' hedefleri doğrultusunda sektöre sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Kayra, süreklilik ve zaman avantajıyla müşterileriyle buluşturmayı ve onlardan gelen talepleri ve önerileri en üst düzeyde karşılamaktadır.
Kayra Hakkında

EDK sektöründeki bütün güç rezervlerini başarıya endeksleyen Kayra, 'İnsan ve Sistem' arasında kurulan ideal dengenin, başarıyı garantileyen stratejik bir sentez olduğu anlayışıyla hareket etmektedir.

Devamı
Hizmetlerimiz

Otel ve Turistik işletmelerden eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerinden askeriye ve hastanelere varan geniş yelpazede hemen her sektöre temizlik ve gıda ürünleri alanında hizmet vermekteyiz.

Devamı
Markalar

Kendi imalatımız olan Arriva ve çatımız altında topladığımız Diversey, 3M, Nestle, Doğuş, Lipton, Pekşeker, Kurukahveci Mehmet Efendi ve daha birçok markayı görmek için sayfamızı inceleyiniz.

Devamı