İnsan Kaynakları

Firmamızda istihdam edilecek personelde işine bağlı, işyerini bir aile gibi gören, toplumunun ahlaki değerlerinin bilincinde, ister mal isterse hizmet üretiminde çalışıyor olsun; insana hizmet etmeyi bir görevi icra etmekten ziyade, onur duyulacak bir yaklaşım olarak kabul eden bir anlayış sahibi olmaları beklenmektedir.

Çalışanına değer veren anlayışıyla Kayra farklılığını siz de yaşayın.
Enformasyon çağını bile geride bırakmayı başarmış günümüz ekonomilerinde, iş bölümü ve uzmanlaşma artmış, işgücü piyasaları derinleşmiştir. Aynı sektörde, aynı alanda faaliyet gösteren firmaların istihdam ettiği emek, birbirinden farklı özellikler taşıyabilmektedir.
Bütün bu farklılıkları dikkate alan eğitim, tecrübe ve yetenekteki işgücüne ulaşmak ve üretimden en üst düzeyde verim elde etmek, rekabetin temel bir unsuru haline gelmiştir. Dünyadaki işsizlik oranlarının büyümesine rağmen, firmaların talep ettiği vasıfta işgücüne erişilmesinde güçlüklerin yaşandığı da bir gerçektir.

Kayra Dağıtım ve Pazarlama bu gerçeklerin farkında olan bir firma olarak; ihtiyaç duyulan işgücüne erişebileceği, üretimde kalite ve verimi esas alarak, gerektiğinde ihtiyaç duyulan işgücünün olduğu piyasalara yakın bölgelerde üretim yapma esnekliğini göstermektedir.Firmamızda istihdam edilen insan unsurunda belirtilen özellikler yanında, işine bağlı, işyerini bir aile gibi gören, toplumunun ahlaki değerlerinin bilincinde, ister mal isterse hizmet üretiminde çalışıyor olsun; insana hizmet etmeyi bir görevi icra etmekten ziyade, onur duyulacak bir yaklaşım olarak kabul eden bir anlayış sahibi olmaları beklenmektedir. Çünkü KAYRA, hem muhataplarına hem de çalışanlarına bu yaklaşım çerçevesinde karşılık vermektedir.
İş talebinde bulunacakların, hemen aşağıda yer alan "iş talep formunu" doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru Formu

Lütfen sizden istenen bilgileri tam ve eksiksiz doldurunuz.

Adınız Soyadınız
Doğum Tarihiniz
Doğum Yeriniz
Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Adresiniz
Öğrenim Durumunuz
Medeni Haliniz
Askerlik Durumunuz
Bilgisayar Bilgisi
Yabancı Dil Bilginiz
İş Geçmişiniz
Referans İsimler