Hizmetler

Kayra Dağıtım, çalışan ve hizmet götürdüklerinin kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder.

Ev dışı tüketim maddelerinin dağıtım ve pazarlamasını Kayra güvencesiyle sunuyoruz.
Kayra Dağıtım ve Pazarlama olarak ev dışı tüketimde temizlik ve gıda ürünleri satış ve dağıtımı hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Temizlik ürünü sınıfı ele alındığında evde kullandığımız temizlik maddelerinden daha çok ev dışı endüstriyel alanda kullanılan temizlik maddeleri ve temizlik ekipmanlarının dağıtımı işlemi yapılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektör ve kuruluş türleri;

Otel ve Turistik İşletmeler, Alışveriş Merkezleri ve Plazalar, Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Özel ve Devlet Eğitim Öğretim Kurumları, Fabrika ve Atelyeler, Askeri Birlikler, Organize Sanayiler...

Birden fazla insan yoğunluğunun bulunduğu alanlarda ve mekanlarda temizlik ve hijyen büyük önem taşımaktadır.
Bu bağlamda kalitesini dünya çapında ispatlamış markalar ile ülkemizde yaygın kullanım ağına sahip temizlik ekipmanları imalatını yapan yerli firmaların birbirinden kaliteli ürünlerini siz müşterilerimize sağlamaktayız.
Gıda ürünlerinde zengin ürün yelpazesine sahip olduğumuz ürünlerin sağlık açısından değerini kaybetmemesi önemli bir husus olduğu için hızlı ve zamanında teslimata özellikle dikkat etmekteyiz. Uygun fiyatlarla müşterilerin kaliteden taviz vermeksizin ihtiyacı olan ürün gamını temin ve tedarikinde her zaman yanında olmayı görev bilmekteyiz.
Kayra Hakkında

EDK sektöründeki bütün güç rezervlerini başarıya endeksleyen Kayra, 'İnsan ve Sistem' arasında kurulan ideal dengenin, başarıyı garantileyen stratejik bir sentez olduğu anlayışıyla hareket etmektedir.

Devamı
Hizmetlerimiz

Otel ve Turistik işletmelerden eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerinden askeriye ve hastanelere varan geniş yelpazede hemen her sektöre temizlik ve gıda ürünleri alanında hizmet vermekteyiz.

Devamı
Markalar

Kendi imalatımız olan Arriva ve çatımız altında topladığımız Diversey, 3M, Nestle, Doğuş, Lipton, Pekşeker, Kurukahveci Mehmet Efendi ve daha birçok markayı görmek için sayfamızı inceleyiniz.

Devamı